Polish

Logowanie 

Ostatnio na Forum 

  • Brak postów do publikacji.

Nowiny z Internetu 

Reklama 

button rpgmakerbutton szowelbutton gamestiabutton tsukurubutton fantasybestarium manganimebutton kyaaretrobuttonrmtekabutton 1

Facebook 

Kto jest on-line 

Odwiedza nas 200 gości oraz 0 użytkowników.

Informacja - Co to jest M.U.G.E.N ? 

Nowa strona 

Witaj

Witaj na nowej stronie M.U.G.E.N Samouczka wesoly2 Trochę zmieniła się szata graficzna i forum też, dla tego trzeba zarejestrować się ponownie, jeżeli chcesz na nim pisać. Standardowo czytanie forum i strony nie będzie ograniczone.

Samouczek

Postanowiłem wrócić do korzeni i do tego czym miał być Samouczek na początku, nie jakimś portalem ścigającym się w niusach z innymi, nie mam w planach też hostowania już innych cudzych forów czy portali (wyjątkiem może być prywatna strona) żeby znowu jacyś idioci pokroju rohali czy szerych nie pletli że Samouczek połyka inne strony. Chociaż wiadomo, że to debilne stwierdzenie i byli po prostu zazdrośni o to że ktoś mnie o to poprosił i potem robili to samo z wielką dumą, to nie mam tego w planach. Dla każdego twórcy powinna liczyć się niezależność.

404

Od teraz jest też nieco inna strona błędu 404 XD

404

Braki

Cóż, wiadomo że na samouczku wszystkich tekstów nie ma jeszcze, ale będę w końcu się starał te braki załatać. Powinna w Polsce istnieć przynajmniej jedna porządna strona o Mugenie czyli: M.U.G.E.N SAMOUCZEK.wesoly2 Oczywiście zachęcam do pomocy w pisaniu tekstów itd. Jeżeli jakiegoś tekstu nie będzie jeszcze to pojawi się ta oto grafika:

prace na stronie